«Χαμός» στο Μπρέντφορντ – Γουλβς: Τρία γκολ σε 180 δευτερόλεπτα, VAR και προβάδισμα οι «λύκοι»! (vids)

Πολλοί παρακολουθούσαν την αναμέτρηση Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας πριν το παιχνίδι του Μάντσεστερ Σίτι – Έβερτον, όμως το παιχνίδι στο «Κομιούνιτι», στην αναμέτρηση της Μπρέντφορντ – Γουλβς, ξεπέρασε κάθε προσδοκία.

Οι «Λύκοι» προηγήθηκαν στο 13ο λεπτό μετά από εξαιρετική συνεργασία Σαράμπια – Λεμινά, ενώ ο δεύτερος πέτυχε και το δεύτερο γκολ με κεφαλιά.

Ένα λεπτό αργότερα, ο Χουάνγκ έκανε το 2-0 εκμεταλλευόμενος τα κενά στην άμυνα της Μπρέντφορντ.

Πριν συμπληρωθούν 16 λεπτά, η Μπρέντφορντ μείωσε σε 2-1 μετά από μαγική συνεργασία Μοπέ – Γουϊσά. Η φάση εξετάστηκε από το VAR, αλλά το γκολ μέτρησε κανονικά.

Δέκα λεπτά μετά, έγινε το 3-1 με νέο γκολ του Χουάνγκ μετά από λάθος της άμυνας των γηπεδούχων και υπέροχη ενέργεια.