Ο κόσμος θα τον ήθελε όλον: Το «όλα θα πάνε καλά» των οπαδών της Τσέλσι (βίντεο)

Η ομάδα της Τσέλσι επέστρεψε με μια νίκη 3-1 από το γήπεδο της Κρίσταλ Πάλας, ανατρέποντας το σκορ στις τελευταίες στιγμές του αγώνα. Παρά το υψηλό ποσοστό κατοχής της μπάλας, που έφτασε ακόμη και το 80% στο πρώτο μέρος, η ομάδα του Ποτσετίνο βρέθηκε πίσω στο σκορ μετά την πρώτη αγωνιστική περίοδο.

Το δεύτερο μέρος, όμως, φέρνει ανατροπές και η απόδοση της ομάδας του Ποτσετίνο κάνει τον κόσμο να συνηθίζει την επιτυχημένη πορεία. Είναι η στιγμή που ο κόσμος της Τσέλσι εκφράζει δυναμική υποστήριξη προς την ομάδα και τον προπονητή της με ένα καθησυχαστικό μήνυμα: «Μην ανησυχείτε για τίποτα, γιατί κάθε μικρή λεπτομέρεια θα πάει καλά».