Η Απίστευτη Ανατροπή της Λίβερπουλ στο «Άνφιλντ»: Από το 3-2 στο 4-3 σε Λιγότερο από Ένα Λεπτό! (Βίντεο)

Είναι πραγματικά απίστευτο αυτό που κατάφερε η Λίβερπουλ στο «Άνφιλντ». Δεν έχει προηγούμενο, αλλά ας μην λέμε και μεγάλα λόγια.

Στο 80ο λεπτό βρέθηκαν πίσω στο σκορ με 3-2 και μέχρι το 87’ έχαναν από τη Φούλαμ.

Ωστόσο, μετά από μόλις 120 δευτερόλεπτα, κατάφεραν να ανατρέψουν το αποτέλεσμα. Ο Έντο ισοφάρισε με το πρώτο του γκολ με τη φανέλα της ομάδας του, μετά από ασίστ του Μοχάμεντ Σαλάχ.

Και στην επόμενη επίθεση, ο Άρνολντ έκανε το 4-3 και έβαλε… φωτιά στο γήπεδο, δημιουργώντας μια πραγματικά επική ανατροπή!