Απίστευτο: Πώς η Ρέξαμ άλλαξε το αποτέλεσμα από 0-1 σε 3-1 σε 14 λεπτά καθυστερήσεις; (vid)

Συνέβη κάτι φοβερό στην 26η αγωνιστική της League Two, στον αγώνα της Ρέξαμ με την Μπάροου, καθώς η ομάδα της Ουαλίας ανέτρεψε το αποτέλεσμα μέσα σε 14 λεπτά καθυστερήσεων στο φινάλε του πρώτου μέρους.

Η Μπάροου προηγούνταν μέχρι το τέλος του πρώτου μέρους, καθώς είχε ολοκληρωθεί η πρώτη περίοδος με σκορ 0-1. Όμως, ένας τραυματισμός οδήγησε σε 14 λεπτά καθυστερήσεων. Η Μπάροου διατήρησε το προβάδισμα μέχρι και το 45’+8’.

Από εκεί και πέρα, ήρθε η απίστευτη ανατροπή, με τη Ρέξαμ να σκοράρει τρεις φορές σε τέσσερα λεπτά. Ο Φλέτσερ ισοφάρισε, ο Μιούλιν έκανε το 2-1 και ο Φλέτσερ διαμόρφωσε το τελικό 3-1 του πρώτου μέρους.

Έγινε πανικός στο «Racecourse Ground» με ατμόσφαιρα που δημιούργησε η εκπληκτική εμφάνιση της ομάδας του Ράιαν Ρέινολντς!