Απίθανο: Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ τιμωρείται τώρα για το πέναλτι που δεν του δόθηκε στην πρώτη αγωνιστική από τον Ονάνα! (video)

Συνέβη κάτι απρόσμενο στο παιχνίδι ανάμεσα στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και τη Μπέρνλι, με τους “κόκκινους διαβόλους” να προηγούνται μέχρι το 85ο λεπτό, αλλά ο Αντρέ Ονάνα να γίνεται… καθοριστικός.

Ανατροπή εντός περιοχής του αντίπαλου του οδήγησε σε πέναλτι, το οποίο καταλογίστηκε από τον διαιτητή. Για όσους θυμούνται, είναι η ίδια φάση με αυτή της πρώτης αγωνιστικής κόντρα στη Γουλβς.

Εκείνη τη φορά δεν δόθηκε κάτι, ωστόσο τώρα η Μπέρνλι ισοφάρισε στο 87ο λεπτό στο “Ολντ Τράφορντ” και το σκορ είναι 1-1!