Ο Βαγγέλης Μαρινάκης Ξέσπασε: Εισέβαλε στο γήπεδο μετά τη νίκη της Λίβερπουλ επί της Νότιγχαμ!

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης ήταν εξοργισμένος μετά την ήττα της Νότιγχαμ Φόρεστ από τη Λίβερπουλ στην έδρα της και λίγο μετά τη λήξη του αγώνα, εισέβαλε στον αγωνιστικό χώρο.

Η Λίβερπουλ κέρδισε με 1-0 με γκολ στο 9ο λεπτό των καθυστερήσεων από τον Ντάργουιν Νούνιες, με τους γηπεδούχους να έχουν παράπονα από τον διαιτητή Πολ Τίρνεϊ λόγω μιας φάσης πριν από το γκολ όπου καταγγέλλουν έλλειψη fair-play από τους φιλοξενούμενους.

Λόγω των διαμαρτυριών, ο βοηθός προπονητής της Νότιγχαμ, Στίβεν Ριντ, αποβλήθηκε, καθώς και ο Βαγγέλης Μαρινάκης ο οποίος ήταν εξοργισμένος από την εξέλιξη του αγώνα.