Ο Κρις Γουντ πραγματοποίησε χατ-τρικ στο ματς με τη Νότιγχαμ Φόρεστ στο «Σεντ Τζέιμς Παρκ», κάνοντας εντυπωσιακές ενέργειες! (vids)

Απίστευτη εξέλιξη στο παιχνίδι της Νιούκαστλ με τη Νότιγχαμ Φόρεστ, με τον Κρις Γουντ να πετυχαίνει τρία γκολ απέναντι στην πρώην ομάδα του μέσα σε επτά λεπτά!

Αρχικά, πήρε τη μπάλα από τον Γκιμπς Γουάιτ, πραγματοποίησε μια εκπληκτική ντρίμπλα, βρέθηκε αντιμέτωπος με τον Ντουμπράβκα και έκανε το 2-1 με ένα υπέροχο πλασέ πάνω από τον τερματοφύλακα των «καρακαξών».

Συνεχίζει να τιμωρεί την πρώην ομάδα του, αλλά αυτή τη φορά δεν πανηγύρισε, δείχνοντας σεβασμό στο κοινό του «Σεντ Τζέιμς Παρκ».

Επτά λεπτά αργότερα, ήρθε ξανά η σειρά του. Ολοκλήρωσε το χατ-τρικ με μεγάλη ψυχραιμία, αυξάνοντας το σκορ σε 3-1 και προκαλώντας απόλυτο σοκ στο Νιούκαστλ!