Ένας πανηγυρισμός γεμάτος χρώμα… κόκκινο: Ο Νούνιες έχει κερδίσει την αγάπη της Λίβερπουλ! (βίντεο)

Ο Ντάργουιν Νούνιες βρίσκεται σε εξαιρετική αγωνιστική κατάσταση τη συγκεκριμένη στιγμή, καθώς σκόραρε και πάλι με τη φανέλα της Λίβερπουλ, συμβάλλοντας αποφασιστικά στη νίκη 3-1 επί της Γουέστ Χαμ στο «Άνφιλντ».

Με ένα εξαιρετικό σουτ, έκανε το 2-1, δίνοντας το προβάδισμα στους «κόκκινους» και αναστάτωσε την εξέδρα. Πήγε στη θέση των οπαδών, αγκάλιασε το σήμα της ομάδας και πανηγύρισε μαζί με τον κόσμο, εκδηλώνοντας τον ενθουσιασμό του. Δεν μπορούσε να σταματήσει να αγκαλιάζει τους φίλους της Λίβερπουλ.

Δεν είναι τυχαίο ότι ο Ουρουγουανός έχει κερδίσει και αυτοί τους φιλάθλους, καθώς στην τρέχουσα περίοδο σκοράρει με τη φανέλα της Λίβερπουλ με μία συχνότητα κάθε 52 λεπτά!