Χαμός σε ποδοσφαιρικό αγώνα: Συμπλοκές και τραυματισμός παίκτη από παράγοντα!

Εξαιρετικά επεισοδιακή κατάσταση και άνευ προηγουμένου συμπλοκές σημειώθηκαν στην πόλη της Κομοτηνής! Στο 44ο λεπτό του αγώνα για το κύπελλο ανάμεσα στην ομάδα του Πανθρακικού και του Εθνικού, ξέσπασε μια έντονη συρραφή με αγριότητα και ταραχή, καθώς ένας παράγοντας τραυμάτισε έναν παίκτη!

Στη συγκεκριμένη στιγμή, με το σκορ να είναι 0-1 από το 29ο λεπτό με γκολ του Αντωνίου, ένα μαρκάρισμα του παίκτη της ομάδας του Εθνικού, Ζωγραφάκη, εκτός φάσης, προκάλεσε τον χαμό που ακολούθησε ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές! Οι πάγκοι των ομάδων εισέβαλαν επίσης στον αγωνιστικό χώρο και ακολούθησε ένας ανεξήγητος χαμός με συμπλοκές και σωματικές συγκρούσεις.

Σύμφωνα με πληροφορίες, ένας παράγοντας της ομάδας του Πανθρακικού επιτέθηκε στον παίκτη Βαγγέλη Παπαγγελή, ο οποίος μετά την επίθεση τραυματίστηκε και έπεσε στον αγωνιστικό χώρο. Όταν του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες, μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο για περαιτέρω εξετάσεις!