Απίστευτη Κατάρρευση της Τότεναμ μετά από προηγούμενη οδηγία!

Την Πέμπτη το βράδυ, η Τότεναμ έκανε μια τεράστια ανατροπή στο παιχνίδι της με τη Γουέστ Χαμ. Παρόλο που προηγήθηκαν από το 11ο λεπτό και έπαιξαν εξαιρετικά στο πρώτο ημίχρονο, χάνοντας τον έλεγχο του αγώνα και τελικά την νίκη.

Η ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο από τη Γουέστ Χαμ έκανε την απόδοση της Τότεναμ αρνητική και την οδήγησε σε μια μη αξιοσημείωτη θέση στην ιστορία της Πρέμιερ Λιγκ.

Με αυτήν την ήττα, η Τότεναμ έγινε η πρώτη ομάδα στην ιστορία της Πρέμιερ Λιγκ που ηττήθηκε σε πέντε συνεχόμενα παιχνίδια, παρουσιάζοντας προηγούμενη οδήγιση 1-0 σε κάθε ένα από αυτά.

Μετά την νίκη της στα τέλη Οκτωβρίου και την κατάκτηση της πρώτης θέσης μέχρι την 10η αγωνιστική, η Τότεναμ αντιμετωπίζει μεγάλα προβλήματα, αλλάζοντας δραστικά το θετικό της ξεκίνημα.