Ευκαιρία για νέους αθλητές να ζήσουν το ποδοσφαιρικό τους όνειρο στον Αστέρα Τρίπολης

Ο Αστέρας Τρίπολης συνεχίζει να δέχεται εγγραφές στις ακαδημίες του, προσφέροντας στους νεαρούς αθλητές την ευκαιρία να ξεκινήσουν το ποδοσφαιρικό τους ταξίδι. Η ομάδα της Αρκαδίας ανακοίνωσε ότι οι εγγραφές είναι ανοιχτές και έδωσε λεπτομέρειες για τη διαδικασία.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να προσέρχονται στην έδρα της ομάδας (τέρμα Τερτσέτη) από Δευτέρα έως Παρασκευή, από τις 10:00 έως τις 18:00, για να συμπληρώσουν το έντυπο εγγραφής και να παραλάβουν την κάρτα υγείας. Επιπλέον, υπάρχει η δυνατότητα επικοινωνίας μέσω τηλεφώνου στον αριθμό 2710230490, από Δευτέρα έως Παρασκευή, από τις 11:30 έως τις 14:00.

Όσοι εγγραφούν, θα έχουν τη δυνατότητα να λάβουν δωρεάν:

• Κάρτα Διαρκείας: Με την κάρτα αυτή, οι νέοι αθλητές θα έχουν πρόσβαση σε όλα τα εντός έδρας παιχνίδια της πρώτης ομάδας, αλλά και τους αγώνες της γυναικείας ομάδας του Αστέρα.
  • Σετ ενδυμάτων: Οι αθλητές θα λάβουν ένα σορτσάκι, μια φανέλα και το πάνω μέρος της φόρμας.

Επιπλέον, για έναν κηδεμόνα υπάρχει έκπτωση 50% στην έκδοση της κάρτας διαρκείας. Με αυτήν την κάρτα, ο κηδεμόνας θα έχει πρόσβαση σε όλους τους εντός έδρας αγώνες της πρώτης ομάδας και της γυναικείας ομάδας.

Οι εγγραφές γίνονται στις νέες εγκαταστάσεις του Αστέρα, στο τέρμα Καραϊσκάκη, στην Τρίπολη.