Όταν το Euro…σου φέρνει κέρδη με τα Early Over και Golden Sub της Novibet!

Νέο ρεκόρ με το πιο γρήγορο γκολ στην ιστορία του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος από τον Νεντίμ Μπαϊράμι στο 23ο δευτερόλεπτο και άμεση ισοφάριση από τον Αλεσάντρο Μπαστόνι στο 11ο λεπτό που προκάλεσαν την… Early Over στον αγώνα Ιταλία – Αλβανία!

Η Novibet πληρώνει την αγορά Over 2.5 αν σημειωθούν δύο γκολ στα πρώτα 15 λεπτά σε αγώνες Euro και Copa America, ανεξάρτητα από το εάν σημειωθεί τρίτος παρακάτω. Απλά, μπίνγκο!

Άμεσα κέρδη και μέσω του Golden Sub στον αγώνα Πολωνία – Ολλανδία. Ο Ρόναλντ Κούμαν αντιλήφθηκε το γεγονός ότι ο Μέμφις Ντεπάι δεν ήταν σε φόρμα για να σκοράρει, οπότε ρίχτηκε στον αγωνιστικό χώρο τον έμπειρο Βουτ Βέγκχορστ: ο φορ σκόραρε με την πρώτη ευκαιρία και “έγραψε” το 2-1. Αυτοί που πίστεψαν στο γκολ του Ντεπάι, είδαν το στοίχημά τους να επιβεβαιώνεται!

Γιατί; Απλά, με το Golden Sub της Novibet, ο παίκτης που αντικαθιστά την επιλογή σου αναλαμβάνει οποιοδήποτε στοίχημα σχετικά με γκολ, τελικές, ασίστ και κίτρινες κάρτες. Έτσι, η αλλαγή παίκτη δεν επηρεάζει το τελικό αποτέλεσμα και τελικά αποφέρει κέρδη από νωρίς στο Euro, με τον Βέγκχορστ να αποδεικνύεται κυριολεκτικά Χρυσή Αλλαγή.

Κέρδη από τα πρώτα λεπτά με το Early Over και το Golden Sub για να κρατάς το κέρδος… μέχρι τέλους σε Euro και Copa America. Πού αλλού; Μόνο στη Novibet!

*Οροί & προϋποθέσεις ισχύουν, διαθέσιμοι στο NOVIBET.GR/INFO/OROI

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής: ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας

ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | Παίξε υπεύθυνα.