Απίστευτη Χαμένη Ευκαιρία για Γκολ Νίκης στις Καθυστερήσεις από Σουηδή Επιθετικό: Η Μπάλα Άουτ στον Πλανήτη!

Στο ποδόσφαιρο τίποτα δεν είναι βέβαιο, και η Τάμπι Τίντελ βίωσε αυτή την αλήθεια…

Η επιθετικός της Κρίστιανσταντ είχε μια μοναδική ευκαιρία να κατακτήσει τη νίκη με 3-2 εναντίον της Χάκεν, αλλά με κάποιον ανεξήγητο τρόπο, αστόχησε σε άδεια γήπεδα!

Η Σουηδή επιθετικός είχε την μπάλα στην περιοχή χάρη σε ένα μεγάλο λάθος αντίπαλων, αλλά το σουτ της βρήκε τον δρόμο μόνο προς τα έξω, αργά και βασανιστικά…

Η Αστοχία της Τάμπι Τίντελ στο 92ο Λεπτό εναντίον της Χάκεν απόu/sexineN στοποδόσφαιρο