Το Euro… πλήρωσε με EarlyOver και Golden Sub στη Novibet!

Ένα τριήμερο ήταν αρκετό για να… εγκαινιαστούν με τον καλύτερο τρόπο οι δύο νέες, αποκλειστικές και καινοτόμες υπηρεσίες της Novibet!

Το πιο γρήγορο γκολ στην ιστορία των Ευρωπαϊκών από τον Νεντίμ Μπαϊράμι (στο 23ο δευτερόλεπτο) και η άμεση ισοφάριση από τον Αλεσάντρο Μπαστόνι (στο 11ο λεπτό) προκάλεσαν… Early Over στην αναμέτρηση ΙταλίαΑλβανία!

Η Novibet πληρώνει ως κερδισμένη την αγορά Over 2.5 αν σημειωθούν δύο γκολ μέσα στα πρώτα 15 λεπτά σε αγώνες Euro και Copa America, ανεξάρτητα αν σημειωθεί τρίτο στη συνέχεια. Με λίγα λόγια, Bingo!

Άμεσο κέρδος είχαν οι παίκτες της Novibet και μέσω της υπηρεσίας Golden Sub στον αγώνα Πολωνία – Ολλανδία. Ο Ρόναλντ Κούμαν αντιλήφθηκε πως ο Μέμφις Ντεπάι δεν ήταν ικανός να φέρει το πολυπόθητο τέρμα για τους «οράνιε» και έριξε στο γήπεδο τον έμπειρο Βουτ Βέγκχορστ: ο θηριώδης φορ σκόραρε με την πρώτη του επαφή, «έγραψε» το 2-1 και όσοι είχαν πιστέψει σε γκολ από τον Ντεπάι είδαν το στοίχημά τους να πιάνεται κερδισμένο!

Γιατί; Πολύ απλά, με το Golden Sub της Novibet, ο παίκτης που αντικαθιστά την επιλογή σου «επωμίζεται» όποιο στοίχημα αφορά τα γκολ, τις τελικές, τις ασίστ και τις κίτρινες κάρτες. Έτσι, η αλλαγή προσώπου δεν επηρεάζει κανέναν και τελικά «πλήρωσε» από νωρίς στο Euro, με τον Βέγκχορστ να αποδεικνύεται κυριολεκτικά Χρυσή Αλλαγή.

Early Over με κέρδος από τα πρώτα λεπτά και Golden Sub για να παραμείνει «ζωντανό» το στοίχημά σου… μέχρι τέλους σε Euro και Copa America. Πού αλλού; Μόνο στη Novibet!

*ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΡΟΙ & ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΙ ΣΤΟ NOVIBET.GR/INFO/OROI

21+| ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ:ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ

ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ.