Συγκεντρωτικές προετοιμασίες των Εθνικών ομάδων Παίδων-Κορασίδων σε Νεμέα και Μουζάκι

Η Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης ευχαριστεί τον Δήμο Νεμέας και τον Δήμο Μουζακίου για την υποστήριξη των προετοιμασιών, καθώς και τα τοπικά σωματεία  Α.Σ Νεμέας 2016 και Γ.Σ.Μ.Π. Μουζακίου και Περιχώρων «Γ. Πασιαλής».

Αναλυτικά οι κλήσεις:

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής Γεώργιος Μπακοδήμος καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προετοιμασία της Εθνικής Παίδων που θα διεξαχθεί στην Νεμέα 17-27.8.2021.

Συνεργάτης του ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κωνσταντίνος Σαρρής.

Δημήτριος Θεοδόσης (ΑΕΚ Αθηνών)
Έκτορας Καμαρινόπουλος (ΑΕΚ Αθηνών)
Βασίλειος Κονίδης (ΑΕΚ Αθηνών)
Νικόλαος Καβαρινός (ΑΕΚ Αθηνών)
Γεώργιος Κουβάράς (ΑΕΚ Αθηνών)
Θεόδωρος Παπαδόπουλος (ΑΟ Αστέρας Νίκαιας)
Αλέξανδρος Νανόπουλος (ΑΟ Αστέρας Νίκαιας)
Νικόλαος Χριστόπουλος (ΑΟ Αστέρας Νίκαιας)
Βασίλειος Σερεμέτης (ΑΟ Παναθηναϊκός)
Απόστολος Πετσιάς (ΑΟ Παναθηναϊκός)
Άγγελος Μάρκου (ΑΟ Παναθηναϊκός)
Νίνο Πατσούκο (ΓΕ Ηρακλείου)
Γεώργιος Κουβεδάκης (ΣΦΠ Χανίων)
Σπυρίδων Μπακοδήμος (ΑΟ Φλοίσβος)
Σπυρίδων Γεροδήμος (ΓΣ Πανηπειρωτικός)
Δημήτριος Αστρινάκης (ΟΚΑ Αρκάδι)
Πέτρος Πηλίτσης (ΕΑ Λαρίσης)
Ελευθέριος Φώλιας (ΑΣ Πανερυθραϊκός)
Χαράλαμπος Παξιμαδάκης (ΑΣ BV Αργώ Βόλου)
Στέφανος Αδάμος (ΠΟ Ν. Μουδανιών)
Ευάγγελος Ρούσσος (ΑΟ Πρεβέζης)

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής Χρήστος Τριανταφυλλόπουλος καλεί τις παρακάτω αθλήτριες  σε συγκεντρωτική προετοιμασία της Εθνικής Κορασίδων που θα διεξαχθεί στο Μουζάκι  17-27.8.2021.  

Συνεργάτες του οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Ανέστης Γιαννακόπουλος, Δημήτριος Σολκίδης και Παναγιώτα Κεφαλά.

Ευαγγελία Τάνη  (ΑΣ Άρης)
Αικατερίνη Καμπούρη  (ΑΣ Άρης)
Δέσποινα Λαμπριανίδου (ΑΣ Άρης)
Όλγα Λόλα  (ΠΑΟΚ)
Ελευθερία Μιχοπούλου  (ΠΑΟΚ)
Ελένη Παπαδοπούλου (ΠΑΟΚ)
Ελευθερία Γαργάλα  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Μαρίζα Βαϊοπούλου  (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος)
Θεοδώρα Φουμάκη (Ζηρίνειος ΑΟΝ)
Σπυριδούλα Κομίνη (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Ελεονώρα Καταραχιά (ΜΠΓΑΣ Ακαδημία ΠΕΤ. Καστοριάς)
Δέσποινα Μαρκούλη (ΕΑ Λαρίσης)
Γεωργία Μητροπούλου (ΓΣ Γρεβενών)
Αμαλία Σκουλούδη (ΑΠΣ Ναύαρχος)
Γεωργία Αγγελοπούλου (ΑΣΠ Απόλλων)
Αργυρώ Δημητρακάκου (ΑΟ Αστέρας Νίκαιας)
Βαλεντίνη Σιορέντα (ΠΑΣ Γιάννινα)
Αικατερίνη Παππά (ΑΣ Γιάννενα)
Καθολική Κουκιά (ΑΕΣΠ Φοίνικας)
Αθανασία Αδάμου  (ΜΑΣ Ατρόμητος)
Ελένη Γεωργιάδου  (ΑΟ Καβάλας)

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την πηγή της είδησης.

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ