Πανελλήνιο κοριτσιών Κ18: Μαρκόπουλο και Καβάλα για τον πρώτο τους τίτλο (ρόστερ, χρυσή βίβλος)

Τρίτη 10 Αυγούστου

Μικρός τελικός

Α.Π.Σ. Αίας – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος 0-3 (00-25, 00-25, 00-25)

Τελικός

Κλειστό Μουζακίου, 19.00: Α.Ο. Καβάλας – Α.Ο. Μαρκοπούλου

Τα ρόστερ των φιναλίστ


aom korasides

Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Κ18 
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΘΕΣΗ
1 Παναγιώτα Καραγιάννη 7/4/2005 Ακραία
2 Άρτεμις Αδρακτά 21/1/2005 Πασαδόρος
3 Μαριάννα Ανυφαντή 26/3/2004 Πασαδόρος
5 Νίκη Κωτσαρά 11/12/2004 Ακραία
7 Κατερίνα Αλλαγιάννη 15/6/2004 Κεντρική
8 Έρικα Γράβαρη 4/11/2006 Κεντρική
9 Αναστασία Δήμου 22/8/2204 Λίμπερο
12 Βάλια Ευαγγελίου 9/12/2005 Ακραία
14 Ιωάννα Σπανάκη 7/5/2004 Διαγώνια
17 Αναστασία Μπερκέτη 23/7/2006 Κεντρική
19 Αγγελική Μπενέζη 14/11/2006 Πασαδόρος
20 Αντωνία Νότη 16/10/2006 Κεντρική
Προπονήτρια: Έλενα Κανελλοπούλου
Γυμναστής: Παναγιώτης Ρωξανάς
Έφορος: Ανδρέας Μπίνης
Φυσιοθεραπευτής: Σωκράτης Ηλιάδης
Υπεύθυνη Covid-19: Παναγιώτα Λουκά

kavala

Α.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ Κ18
Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΘΕΣΗ
1 Ευθυμία Μπαρντακτζιάν 20/4/2005 Διαγώνια
2 Ελένη Γεωργιάδου 13/11/2004 Πασαδόρος
3 Κωνσταντίνα Αγγελοπούλου 2/12/2004 Κεντρική
4 Φιλία Κουλούρη 19/8/2006 Διαγώνια
5 Κατερίνα Καπούλα 21/11/2007 Πασαδόρος
6 Άννα-Λουίζα Ντομί 12/12/2003 Λίμπερο
7 Μαρία Τσακιρίδου 12/12/2006 Κεντρική
8 Όλγα Σιώκη 16/6/2005 Πασαδόρος
9 Θεανώ-Αναστασία Γκίκα 15/6/2004 Κεντρική
10 Σταυρούλα Βατκαλή 29/9/2005 Ακραία
11 Δέσποινα-Νεκταρία Μάσαλα 20/12/2005 Κεντρική
12 Αναστασία Ιωαννίδου 17/3/2005 Ακραία
13 Άλκηστις Κούτσικ-Βασίλογλου 1/11/2006 Ακραία
16 Μαρία Βρεττού 27/5/2005 Λίμπερο
18 Σοφία Παπαδοπούλου 14/10/2004 Ακραία
19 Ζωή-Άννα Κοβουσιάδου 11/10/2003 Κεντρική
Προπονητής: Δημήτρης Μπαλάσας

ΧΡΥΣΗ ΒΙΒΛΟΣ

1984 (Θήβα): ΣΑΚ Αγ. Παρασκευής
1985 (Φλώρινα): ΓΣ Δράμας
1986 (Αθήνα): Άρτεμις Κορυδαλλού
1987 (Πάτρα): Απόλλωνας Κερατσινίου
1988 (Τρίκαλα): Άρης Νίκαιας
1989 (Σκύδρα): Νίκη Αλεξανδρούπολης
1990 (Αίγιο): ΕΟ Σταυρούπολης
1991 (Νάουσα): ΕΑ Λάρισας
1992 (Άργος): ΓΣ Ηλιούπολης
1993 (Νάουσα): ΕΑ Λάρισας
1994 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
1995 (Αθήνα): Πανιώνιος
1996 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
1997 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
1998 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
1999 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2000 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2001 (Θεσσαλονίκη): ΑΟ Αμπελοκήπων
2002 (Γιαννιτσά): Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
2003 (Θεσσαλονίκη): ΑΕ Νίκαια
2004 (Λάρισα): ΓΣ Πετρούπολης
2005 (Αθήνα): ΕΑ Λάρισας
2006 (Αθήνα): Ερμής Δράμας
2007 (Θεσσαλονίκη): ΓΣ Ηρακλής
2008 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
2009 (Λάρισα): ΓΣ Ηρακλής
2010 (Θεσσαλονίκη): Ηρακλής Κηφισιάς
2011 (Θεσσαλονίκη): Αίας Ευόσμου
2012 (Αθήνα): Αίας Ευόσμου
2013 (Τρίκαλα): Ελπίς Αμπελοκήπων
2014 (Θεσσαλονίκη): Ελπίς Αμπελοκήπων
2015 (Παλαμάς): Ελπίς Αμπελοκήπων
2016 (Ζάκυνθος): ΑΣ Μακεδόνες)
2017 (Αθήνα): Ηρακλής Κηφισιάς
2018 (Γλυφάδα): ΑΣ Άρης
2019 (Μαρκόπουλο): ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
2020 (-): Δεν διεξήχθη λόγω της πανδημίας covid-19
2021 (Μουζάκι):

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την πηγή της είδησης.

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ