Το πλήρες πρόγραμμα της σεζόν στην Volley League Γυναικών

Η πρεμιέρα της Volley League Γυναικών για τη σεζόν 2021-22, όπως προέκυψε μετά από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το πρωί της Τρίτης (10/08) στα γραφεία της ΕΟΠΕ, βρίσκει αντιμέτωπες τις δύο φιναλίστ του περσινού Κυπέλλου…

Με τον ΠΑΟΚ να φιλοξενεί τον ΑΟ Θήρας στο πιο ενδιαφέρον παιχνίδι, την ώρα που ο Ολυμπιακός θα υποδεχτεί τις Αμαζόνες, ενώ Παναθηναϊκός και ΑΕΚ θα φιλοξενηθούν από Ηλυσιακό και Αίαντα Ευόσμου αντίστοιχα.

Υπενθυμίζουμε ότι το πρωτάθλημα ξεκινά στις 9 Οκτωβρίου, με την κανονική διάρκεια της σεζόν να ολοκληρώνεται στις 26 Μαρτίου.

Συνοπτικά όλο το πρόγραμμα στην Volley League γυναικών:

1η αγωνιστική (9/10)- 14η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Αμαζόνες

Αίας Ευόσμου – ΑΕΚ

ΠΑΟΚ- ΑΟ Θήρας

Πανναξιακός – Αρης

Ηλυσιακός – Παναθηναϊκός

Θέτις – Μαρκόπουλο

Λαμία – Προφύρας

2η αγωνιστική-15η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Αίας Ευόσμου

Αμαζόνες- Πορφύρας

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

ΑΟ Θήρας- Ηλυσιακός

Παναθηναϊκός – Πανναξιακός

Αρης – Θέτις

Μαρκόπουλο-Λαμία

3η αγωνιστική-16η αγωνιστική

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

Αίας Ευόσμου – Αμαζόνες

Ηλυσιακός – ΑΕΚ

Πανναξιακός – ΑΟ Θήρας

Θέτις -Παναθηναϊκός

Λαμία – Αρης

Πορφύρας – Μαρκόπουλο

4η αγωνιστική-17η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Ηλυσιακός

Αίας Ευόσμου – ΠΑΟΚ

Αμαζόνες – Μαρκόπουλο

ΑΕΚ – Πανναξιακός

ΑΟ Θήρας- Θέτις

Παναθηναϊκός – Λαμία

Αρης – Πορφύρας

5η αγωνιστική-18η αγωνιστική

Πανναξιακός – Ολυμπιακός

Ηλυσιακός – Αίας Ευόσμου

ΠΑΟΚ – Αμαζόνες

Θέτις – ΑΕΚ

Λαμία – ΑΟ Θήρα

Πορφύρας – Παναθηναϊκός

Μαρκόπουλο- Αρης

6η αγωνιστική-19η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Θέτις

Αίας Ευόσμου – Πανναξιακός

ΠΑΟΚ – Ηλυσιακός

Αμαζόνες – Αρης

ΑΕΚ – Λαμία

ΑΟ Θήρας – Πορφύρας

Παναθηναϊκός – Μαρκόπουλο

7η αγωνιστική-20η αγωνιστική

Λαμία – Ολυμπιακός

Θέτις – Αίας Ευόσμου

Πανναξιακός – ΠΑΟΚ

Ηλυσιακός – Αμαζόνες

Πορφύρας – ΑΕΚ

Μαρκόπουλο – ΑΟ Θήρα

Αρης – Παναθηναϊκός

8η αγωνιστική-21η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Πορφύρας

Αίας Ευόσμου – Λαμία

ΠΑΟΚ -Θέτις

Ηλυσιακός – Πανναξιακός

Αμαζόνες – Παναθηναϊκός

ΑΕΚ -Μαρκόπουλο

ΑΟ Θήρας – Αρης

9η αγωνιστική-22η αγωνιστική

Μαρκόπουλο – Ολυμπιακός

Πορφύρας – Αίας Ευόσμου

Λαμία – ΠΑΟΚ

Θέτις – Ηλυσιακός

Πανναξιακός – Αμαζόνες

Αρης – ΑΕΚ

Παναθηναϊκός – ΑΟ Θήρας

10η αγωνιστική-23η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Αρης

Αίας Ευόσμου – Μαρκόπουλο

ΠΑΟΚ – Πορφύρας

Ηλυσιακός – Λαμία

Πανναξιακός – Θέτις

Αμαζόνες – ΑΟ Θήρας

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

11η αγωνιστική- 24η αγωνιστική

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

Αρης – Αίας Ευόσμου

Μαρκόπουλο – ΠΑΟΚ

Πορφύρας – Ηλυσιακός

Λαμία – Πανναξιακός

Θέτις – Αμαζόνες

ΑΟ Θήρας – ΑΕΚ

12η αγωνιστική-25η αγωνιστική

Ολυμπιακός – ΑΟ Θήρας

Αίας Ευόσμου – Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ – Αρης

Ηλυσιακός – Μαρκόπουλο

Πανναξιακός – Πορφύρας

Θέτις -Λαμία

Αμαζόνες – ΑΕΚ

13η αγωνιστική-26η αγωνιστική

ΑΕΚ – Ολυμπιακός

ΑΟ Θήρας- Αίας Ευόσμου

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

Αρης – Ηλυσιακός

Μαρκόπουλο – Πανναξιακός

Πορφύρας – Θέτις

Αμαζόνες – Λαμία

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την πηγή της είδησης.

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ