Όλα τα αποτελέσματα του ‘SubQuest 2’ : Δικέλης και Πρόιος νικητές των Grand Prix

subquest 2 apotelesmata 0

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε και το SubQuest 2 στην Αθήνα με εξαιρετικούς αθλητές να δίνουν το καλύτερό τους εαυτό στο ταπί για την επικράτηση στο pay-per-view event που μεταδόθηκε μέσω της πλατφόρμας Quadraweb.

banner new 233

Εκεί είχαμε δύο νικητές σε 4άδες Grand Prix που ξεχώρισαν με τις εμφανίσεις τους.

Αρχικά στην τετράδα χωρίς γκι ο Γιάννης Πρόιος κατάφερε να επικρατήσει των Ανδρέα Αχνιώτη και Στράτου Λέκκα για να πάρει έτσι και το έπαθλο των 500 ευρώ.

Από την άλλη στην τετράδα με γκι ο ταλαντούχος Ηλίας Δικέλης κέρδισε στον ημιτελικό του τον Νίκο Πολύδωρο, ενώ στον τελικό κέρδισε τον Αργύρη Βαρδαρο για να πάρει και εκείνος το Grand Prix των 500 ευρώ.

subquest 2 apotelesmata 3

Στα δύο σημαντικά superfights της βραδιάς ο Λευτέρης Πάγκαλος με υποταγή επιβλήθηκε του Γιώργου Δραμητινού, ενώ ο Θωμάς Κάρτας κατάφερε να κερδίσει με απόφαση τον Παναγιώτη Κοντό.

Στα υπόλοιπα αποτελέσματα ο  Κωνσταντίνος Ντελής με υποταγή κέρδισε τον Γιάννη Ευστρατίου, ο Μάνος Βαρδάκης νίκησε με απόφαση τον Σωτήρη Κασελούρη και η Χριστίνα Τσαντήλα την Αντωνία Βάσου. Υποταγές πήραν επίσης οι Βρεττός και Δρεκόλιας στις αναμετρήσεις τους.

subquest apotelesmata 6

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

SUPERFIGHTS


Λευτέρης Πάγκαλος (Pirates Headquarters) vs Γιώργος Δραμητινός (Zero gravity -Marangoni BJJ)
Νικητής : Πάγκαλος με υποταγή

Παναγιώτης Κοντός (EFL Academy) vs Θωμάς Κάρτας (ZR Team)
Νικητής : Κάρτας με απόφαση

 

GRAND PRIX ΤΕΤΡΑΔΕΣ

ΤΕΤΡΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΓΚΙ

Πρώτος Ημιτελικός
Ανδρέας Αχνιώτης Περάλες (Palestra JJ) vs Γιάννης Πρόιος (Gracie Barra)
Νικητής : Πρόιος

Δεύτερος Ημιτελικός
Στράτος Λέκκας (Brotherhood MFT – Phoenix JJ) vs Αγγελής Χρήστου (Choke LL)
Νικητής : Λέκκας με απόφαση

Τελικός :

Γιάννης Πρόιος (Gracie Barra) vs Στράτος Λέκκας (Brotherhood MFT – Phoenix JJ)
Nικητής : Πρόιος με υποταγή

subquest apotelesmata 8

 

ΤΕΤΡΑΔΑ ΜΕ ΓΚΙ

Πρώτος Ημιτελικός
Ηλίας Δικέλης (Black Belt Academy) vs Νίκος Πολύδωρος (Grind)
Νικητής : Δικέλης

Δεύτερος Ημιτελικός
Αργύρης Βαρδάρος (Octagon – Prana JJ) vs Φώτης Τζώρης -Fotis Xhori (Alliance)
Νικητής : Βαρδάρος με υποταγή

Τελικός
Ηλίας Δικέλης (Black Belt Academy) vs Αργύρης Βαρδάρος (Octagon – Prana JJ)
Νικητής : Δικέλης

subquest apotelesmata 5

MAIN CARD
Σωτήρης Κασελούρης (Βlack Βelt Academy) vs Μάνος Βαρδάκης (Morto BJJ)
Νικητής : Βαρδάκης με απόφαση

Κωνσταντίνος Ντελής (Black Belt Academy) vs Γιάννης Ευστρατίου (Rhodes Knights – GB)
Νικητής : Ντελής με υποταγή

Χριστίνα Τσαντήλα (Black Belt Academy) vs Αντωνία Bάσου (Palestra JJ)
Νικήτρια : Τσαντήλα με απόφαση

Φραγκόπουλος (Octagon – Prana JJ) vs Πλιαρίδης (Palestra JJ)
Nικητής : Πλιαρίδης με απόφαση

Δημήτρης Σαλτσίδης (ZR Team) vs Καραγιάννης (Grind)
Νικητής : Σαλτσίδης με απόφαση

Κλίμης Πασχαλίδης (Choke LL) vs Αντωνόπουλος (EFL)
Νικητής : Πασχαλίδης με απόφαση

subquest apotelesmata 7

Γιώργος Βρεττός (Grind) vs Εφραίμ Γκέτια – Gketja (NS Brotherhood)
Νικητής : Βρεττός με υποταγή

Τάσος Κατσιανας (Rhodes Knights – GB) vs Δρεκόλιας (Ippon Club)
Νικητής : Δρεκόλιας με υποταγή

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την πηγή της είδησης.

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ