Όλα τα αποτελέσματα των δέκα ομίλων της Γ’ Εθνικής

Φουλ αγωνιστική δράση είχε σήμερα στη Γ’ Εθνική. Δείτε όλα τα αποτελέσματα στα ματς των δέκα ομίλων:

1ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός 2-2

Άρης Αβάτου-ΑΕ Διδυμοτείχου 4-1

Αλεξανδρούπολη FC-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 2-0

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΕ Εύοσμου 0-3 α.α

Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίδα Σαπών 0-0

Αετός Ορφανού-Εθνικός Σοχού 1-1

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Ορφέας Ξάνθης 1-3

ΑΕ Αμπελοκήπων-Ηρακλής 0-5

2ος όμιλος – 15η αγωνιστική


Αγροτικός Αστέρας-Εθνικός Γιαννιτσών 3-2

Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 5-0

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός 4-0

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-2

Εδεσσαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0

Νίκη Αγκαθιάς-Αετός Βαρβάρας 3-2

Αναγέννηση Πλαγιάς-Θύελλα Σαρακηνών 2-1

Ρεπό: ΠΑΟ Κουφαλίων

3ος όμιλος – 15η αγωνιστική


ΠΟ Ελασσόνας-ΠΟ Φήκης 3-1

Δίας Δίου-Εθνικός Κεραμιδίου 0-1

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ηρακλής Λάρισας 1-0

Κοζάνη-ΑΟ Σελλάνων 1-0

Αετός Μακρυχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 1-2

ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-2

Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου 3-2

Ρεπό: Ατρόμητος Παλαμά

4ος όμιλος – 11η αγωνιστική


Δήμητρα Ευξεινούπολης-Νέα Αρτάκη 2-1

Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου 3-3

ΑΟ Υπάτου-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α

Ηρακλής Ψαχνών-Αμβρυσσέας Διστόμου 4-1

Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού 1-1

Ρεπό: Φωκικός

5ος όμιλος – 13η αγωνιστική


Θύελλα Κατσικάς-Κέρκυρα 1-0

Αναγέννηση Άρτας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-1

Παναγρινιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0

ΟΦΑΜ-ΠΑΣ Θύελλα 1-1

Αστέρας Καληράχης-ΑΕ Λευκίμμης 0-2

ΠΑΣ Πρέβεζα-Αμβρακικός Λουτρού 0-0

ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3

6ος όμιλος – 11η αγωνιστική


Πανναξιακός-ΑΕ Μυκόνου 0-1

Προοδευτική-Φωστήρας 1-2

Χαραυγιακός-ΑΕ Μοσχάτου 4-2

Αήττητος Σπάτων-Ηλιούπολη 1-2

Μαρκό-Εθνικός 2-1

Ρεπό: Πανιώνιος

7ος όμιλος – 11η αγωνιστική


Πανναυπλιακός-Κορωνίδα Κοιλάδας 0-4

Κηφισιά-Ερμής Μελιγούς 2-0

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Παναρκαδικός 2-1

Μολαϊκός-ΠΑΟ Ρουφ 1-1

Άρης Σκάλας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3-1

Ερμιονίδα-Άγιος Ιερόθεος 2-2

Ρεπό: Πανγυθεατικός

8ος όμιλος – 11η αγωνιστική


Μικρασιατική ΑΠΕ-Αίας Σαλαμίνας 0-0

Ακράτητος-Αιολικός 0-2

ΑΟ Πυλίου Κω-Κερατσίνι 1-0

Πανελευσινιακός-ΑΟ Καραβά 0-2

Αετός Λουτρών-Αστέρας Βάρης 0-0

Θύελλα Ραφήνας-Πυθαγόρας ΑΨΕΣ 5-1

9ος όμιλος – 11η αγωνιστική


Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας 1-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αχαϊκή 3-0

ΑΟ Διαβολιτσίου-Πάμισος Μεσσήνης 0-2

Ναυπακτιακός Αστέρας-Εθνικός Σκουλικάδου 0-0

ΑΠΣ Ζάκυνθος-Παλληξουριακός 2-1

Αίας Γαστούνης-Θύελλα Πατρών (αναβολή)

Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

10ος όμιλος – 15η αγωνιστική


Γιούχτας-Πλατανιάς 2-1

Αστέρας Ρεθύμνου-Άρης Σούδας 1-3

ΑΟ Παλαιόχωρας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-3 α.α

Άγιος Νικόλαος-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α

Αλμυρός Γαζίου-Ατσαλένιος 4-3

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος 1-1

ΑΕ Νεάπολης-Ρεθυμνιακός 2-0

Πόρος-Δαμάστα 2-1

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την πηγή της είδησης.

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ