Τα αποτελέσματα των 10 ομίλων της Γ’ Εθνικής

1ος όμιλος

FC Αλεξανδρούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0

Άρης Αβάτου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-1

Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης 1-1

ΑΕ Διδυμότειχου-Αετός Ορφανού 0-1

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Αναγέννηση Θαλασσιάς 2-0

ΑΕ Ευόσμου-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0

Ελπίδα Σαπών-Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-3

Εθνικός Σοχού-Ορφέας Ξάνθης 2-0

2ος όμιλος

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Εδεσσαϊκός 3-0

Θερμαϊκός-Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας (αναβολή)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Μακεδονικός 2-1

Αετός Βαρβάρας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-2

Θύελλα Σαρακηνών-Εθνικός Γιαννιτσών 3-1

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

3ος όμιλος

Δίας Δίου-Ατρόμητος Παλαμά 0-1

ΠΟ Ελασσόνας-Αναγέννηση Καρδίτσας 2-2

ΠΟ Φήκης-Αετός Μακρυχωρίου 1-3

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΑΣ Μετέωρα 1-0

Ηρακλής Λάρισας-Μακεδονικός Φούφα (αναβολή)

ΑΟ Σελλάνων-Ερμής Αμυνταίου 3-0

ΑΕ Καρίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-0

Ρεπό: Κοζάνη

4ος όμιλος

ΑΠΟ Αταλάντη-Φωκικός 0-1

Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΑΟ Υπάτου 0-0

Νέα Αρτάκη-Θησέας Αγριάς 1-1

Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΓΣ Αλμυρού 2-0

Αμβρυσσέας Διστόμου-Οπούντιος Μαρτίνου 1-0

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

5ος όμιλος – 1η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς-Αναγέννηση Άρτας 1-2

Παναγρινιακός-Κέρκυρα 5-1

ΟΦΑΜ-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 4-1

Αστέρας Καληράχης-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-2

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 2-1

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Λευκίμμης 2-1

ΑΕ Μεσολογγίου-Αμβρακικός Λουτρού 0-1

6ος όμιλος – 1η αγωνιστική

Πανιώνιος-Πανναξιακός 4-1

Χαραυγιακός-ΑΕ Μυκόνου 2-1

Αήττητος Σπάτων-Φωστήρας 1-0

Μαρκό-ΑΕ Μοσχάτου 0-0

Εθνικός-Ηλιούπολη 0-1

Ρεπό: Προοδευτική

7ος όμιλος

Μολαϊκός-Πανναυπλιακός 1-1

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Άρης Σκάλας 0-1

Κηφισιά-Ερμιονίδα 2-0

Κορωνίδα Κοιλάδας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1

Ερμής Μελιγούς-ΠΑΟ Ρουφ 2-1

Πανγυθεατικός-Παναρκαδικός 1-0

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

8ος όμιλος

ΑΕ Πυλίου Κω-Αίας Σαλαμίνας 1-2

Ακράτητος-Πανελευσινιακός 0-5

Μικρασιατική Χίου-Αετός Λουτρών 1-2

Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας 2-2

ΑΠΟ Κερατσινίου-ΑΨΕΣ Πυθαγόρας (Δευτέρα 19/10-12:00)

Αστέρας Βάρης-ΑΟ Καραβά 3-0

9ος όμιλος

Ναυπακτιακός Αστέρας-Παναιγιάλειος 1-1

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΠΣ Ζάκυνθος 0-2

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αίας Γαστούνης (αναβολή)

ΠΑΟ Βάρδας-Παλληξουριακός (16:30)

Αχαϊκή-Εθνικός Σκουλικάδου 1-0

ΑΟ Τσιλιβή-Πάμισος Μεσσήνης 0-1

Ρεπό: Θύελλα Πατρών

10ος όμιλος – 1η αγωνιστική

Γιούχτας-Αστέρας Ρεθύμνου 0-1

ΑΟ Παλαιόχωρας-Πλατανιάς 2-0

Άγιος Νικόλαος-Άρης Σούδας 2-1

Αλμυρός Γαζίου-Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-6

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Άρης Ρεθύμνου 3-0

ΑΕ Νεάπολης-Ατσαλένιος 0-2

Πόρος-Ηρόδοτος 0-1

Ρεθυμνιακός-ΑΟ Δαμάστας 2-0



Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την πηγή της είδησης.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

«Δια πυρός και σιδήρου» η Τότεναμ

Με το δίδυμο Κέιν-Σον να συνεργάζεται για μια ακόμη φορά, φτάνοντας τα 29 γκολ, η Τότεναμ πέρασε από το «Τερφ Μουρ» επικρατώντας με σκορ...

Συρία: Σχεδόν 80 νεκροί αντάρτες που συνεργάζονταν με την Τουρκία, από...

Σχεδόν 80 Σύροι αντάρτες μαχητές που συνεργάζονταν με την Τουρκία σκοτώθηκαν σε «ρωσικές» αεροπορικές επιδρομές εναντίον στρατοπέδου εκπαίδευσης στην επαρχία Ιντλίμπ, στη βορειοδυτική Συρία. Η Ρωσία...

Θετικό κρούσμα στην Ανδόρα, σήμερα η απόφαση για τον αγώνα με...

Ένα θετικό κρούσμα κορωνοϊού ανακοίνωσε η ομάδα της Ανδόρα, η οποία την Τρίτη υποδέχεται...

Με απουσίες η Γρανάδα

Τις υπηρεσίες από αρκετούς παίκτες της θα στερηθεί η Γρανάδα στο παιχνίδι της με τον ΠΑΟΚ για την δεύτερη αγωνιστική της φάσης των ομίλων...