Οι ομάδες των εθνικών πρωταθλημάτων ανά κατηγορία εν όψει κληρώσεων της Πέμπτης

Το άτυπο τζάμπολ των Εθνικών Πρωταθλημάτων και του Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών και Γυναικών γίνεται την Πέμπτη με την κλήρωση που θα διεξαχθεί στις 12.00 στα γραφεία της ΕΟΚ.

Η Κλήρωση θα μεταδοθεί μέσω live streaming (youtube.com/hellenicbf), χωρίς την παρουσία κόσμου. Η σειρά με την οποία θα γίνουν οι κληρώσεις είναι η εξής:

Κύπελλο Ανδρών

Πρωτάθλημα Α2 Ανδρών

Πρωτάθλημα Β Ανδρών (1,2,3,4 όμιλοι διαδοχικά)

Πρωτάθλημα Γ Ανδρών (1,2,3,4,5,6 όμιλοι διαδοχικά)

Κύπελλο Γυναικών

Πρωτάθλημα Α1 Γυναικών

Πρωτάθλημα Α2 Γυναικών (1,2,3,4 όμιλοι διαδοχικά)

Δείτε αναλυτικά ποιες ομάδες θα πάρουν μέρος σε κάθε κατηγορία:.

A1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022 – 2023

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

Ημερομηνίες Αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 28/12/2022

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 04/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/01/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/2022 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΒΑΤΟ 04/02/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/12/2022 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/02/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/02/2023

B’ ΦΑΣΗ PLAY OFF – PLAY OUT

01/03 (Τετάρτη), 05/03 (Κυριακή), 08/03/2023 (Τετάρτη)

Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF – PLAY OUT

12/03 (Κυριακή), 15/03 (Τετάρτη), 19/03 (Κυριακή)

Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF (για θέσεις 1 – 2):

29/03 (Τετάρτη), 02/04 (Κυριακή), 05/04 (Τετάρτη), 09/04 (Κυριακή), 12/04 (Τετάρτη).

(για θέσεις 3 – 4, 5 – 6, 7 – 8): 29/03 (Τετάρτη), 02/04 (Κυριακή), 05/04 (Τετάρτη).

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022 – 2023

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

Ημερομηνίες Αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/12/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ: Β’ ΦΑΣΗ PLAY OFF & PLAY OUT 12/03, 16/03, 19/03/2023

Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 29/03, 01, 05/04/2023. Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OUT 02/04/2023.

Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 09/04/2023.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

ΦΟΙΝΙΞ ΑΦΜΣ

ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

Ημερομηνίες Αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/12/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ: Β’ ΦΑΣΗ PLAY OFF & PLAY OUT 12/03, 16/03, 19/03/2023

Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 29/03, 01, 05/04/2023. Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OUT 02/04/2023.

Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 09/04/2023.

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022 – 2023

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΧΑΝΘ

Ημερομηνίες Αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/12/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ: Β’ ΦΑΣΗ PLAY OFF & PLAY OUT 12/03, 16/03, 19/03/2023

Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 29/03, 01, 05/04/2023. Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OUT 02/04/2023.

Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 09/04/2023.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ

ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΝΕΑΠΟΛΗ ΑκΠΚ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Ημερομηνίες Αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/12/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ: Β’ ΦΑΣΗ PLAY OFF & PLAY OUT 12/03, 16/03, 19/03/2023

Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 29/03, 01, 05/04/2023. Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OUT 02/04/2023.

Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 09/04/2023.

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΕ)

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 08/10/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/02/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 03/12/2022 24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/12/2022 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04/2023

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 28/12/2022 27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04/2023

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 07/01/2023 28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 19/04/2023

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023 29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04/2023

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04/2023

B’ ΦΑΣΗ –PLAY OFF & PLAY OUT:ΤΕΤΑΡΤΗ 03/05, ΣΑΒΒΑΤΟ 06/05, ΤΕΤΑΡΤΗ 10/05/23

Γ’ ΦΑΣΗ – FINAL FOUR ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/05, ΚΥΡΙΑΚΗ 21/05/2023.

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ……………….

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ ……………….

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 ……………….

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ……………….

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ……………….

ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ ……………….

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ……………….

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ……………….

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ……………….

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ……………….

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ……………….

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ……………….

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 08/10/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 07/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 03/12/2022 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/12/2022 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ ……………….

ΟΦΗ ……………….

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ ……………….

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ……………….

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ……………….

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ……………….

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ……………….

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ……………….

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ……………….

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ……………….

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ……………….

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ……………….

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 08/10/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 07/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 03/12/2022 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/12/2022 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET ……………….

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ……………….

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ……………….

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ……………….

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ……………….

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ……………….

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ……………….

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ……………….

ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ……………….

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ……………….

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ……………….

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 08/10/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 07/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 03/12/2022 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/12/2022 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ……………….

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ……………….

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ. ……………….

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ……………….

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ……………….

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ……………….

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ……………….

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ……………….

ΧΑΝΘ ……………….

ΔΕΚΑ ……………….

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ……………….

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 08/10/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 07/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2022 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2022 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 03/12/2022 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2022 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/12/2022 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ……………….. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ………………..

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ ……………….. ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΚ. ………………..

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ……………….. ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ………………..

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ……………….. ΑΣ ΠΕΡΑ ………………..

ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΥ Π………………… ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ………………..

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ……………….. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ………………..

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ……………….. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ………………..

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ ……………….. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. …………………

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ……………….. ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ………………..

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ……………….. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ………………..

ΚΑΠ ……………….. ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ………………..

ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ ……………….. ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ………………..

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/12/2022 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

3ος ΟΜΙΛΟΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ……………….. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ………………..

ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. ……………….. ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ ………………..

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ……………….. ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ………………..

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡ. ……………….. ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 ………………..

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ……………….. ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΧΕΡΩΝ………………..

ΦΟΙΝΙΞ ΑΦΜΣ ……………….. ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ ………………..

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ……………….. ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 ………………..

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ……………….. ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ………………..

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ……………….. ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ………………..

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ……………….. ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ………………..

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. Ψ. ……………….. ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ ………………..

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ……………….. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ ………………..

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/12/2022 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

5ος ΟΜΙΛΟΣ 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ……………….. ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ………………..

ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ……………….. ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ ………………..

ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤ. ……………….. ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ………………..

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ……………….. ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ………………..

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ……………….. ΑΓΣ ΣΙΔΗΡ. ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ………………..

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ……………….. ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ………………..

ΜΕΝΤ ……………….. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ………………..

ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ ……………….. ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 ………………..

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ……………….. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ………………..

ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ……………….. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ………………..

ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΘΛΟΣ ……………….. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ………………..

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ………………..

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/2022 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2022 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2022 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2022 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2022 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2022 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2022 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2022 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 04/12/2022 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2022 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2022 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT: ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την πηγή της είδησης.

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ