ΕΟΚ: Τζάμπολ στην τελική φάση του Πανελλήνιου Παίδων με Αβδάλα και Αμπόση, πρεμιέρα και στο Πανελλήνιο Κορασίδων

Η μεγάλη στιγμή έφτασε. Σήμερα (28/6) η καρδιά του ελληνικού μπάσκετ θα χτυπάει στην Καρδίτσα για την τελική φάση του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Παίδων και στην Καλαμάτα για την τελική φάση του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Κορασίδων.

Συνολικά 16 ομάδες θα ριχθούν στην μάχη (8 στο Πανελλήνιου Παίδων και άλλες 8 στο Πανελλήνιο Κορασίδων), με αμφότερα τα τουρνουά να αναμένεται να καλυφθούν μέσω LIVE Streaming.

Μπορείτε να δείτε τους αγώνες της τελικής φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων που θα φιλοξενηθούν στην Καρδίτσα ΕΔΩ

Μπορείτε να δείτε τους αγώνες της τελικής φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων που θα φιλοξενηθούν στην Καλαμάτα και στη Μεσσήνη ΕΔΩ.

Στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων υπάρχουν βέβαια και αρκετά γνωστά ονόματα. Παίκτες όπως ο Νεοκλής Αβδάλας του Παναθηναϊκού, ο Βενιαμίν Αμπόση του Ολυμπιακού, ο Λευτέρης Λιοτόπουλος της ΔΕΚΑ, ο Γιάννης Μαραγκουδάκης του Περιστερίου και ο Νίκος Σοϊλεμετζίδης του Προμηθέα συστήθηκαν ήδη στο ελληνικό κοινό το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων, αλλά και στο “Rising Stars” της ΕΟΚ και αναμένεται να είναι από τους πρωταγωνιστές του τουρνουά.

Πανελλήνιο Παίδων

Το πρόγραμμα των αγώνων
Τρίτη 28 Ιουνίου
Νέο Καρδίτσας 17.00 Προμηθέας Πάτρας-Ηρακλής Κοζάνης
Νέο Καρδίτσας 19.30 Παναθηναϊκός-Ηράκλειο
ΔΑΚ Καρδίτσας 17.00 ΔΕΚΑ-Πρωτέας Σχηματαρίου
ΔΑΚ Καρδίτσας 19.30 Ολυμπιακός-Περιστέρι
Τετάρτη 29 Ιουνίου
ΔΑΚ Καρδίτσας 16.00 Ηράκλειο-Προμηθέας Πάτρας
ΔΑΚ Καρδίτσας 18.30 Ηρακλής Κοζάνης-Παναθηναϊκός
Νέο Καρδίτσας 16.00 Περιστέρι-ΔΕΚΑ
Νέο Καρδίτσας 18.30 Πρωτέας Σχηματαρίου-Ολυμπιακός
Πέμπτη 30 Ιουνίου
Νέο Καρδίτσας 15.00 Προμηθέας Πάτρας-Παναθηναϊκός
Νέο Καρδίτσας 17.30 Ηράκλειο-Ηρακλής Κοζάνης
ΔΑΚ Καρδίτσας 15.00 ΔΕΚΑ-Ολυμπιακός
ΔΑΚ Καρδίτσας 17.30 Περιστέρι-Πρωτέας Σχηματαρίου
Παρασκευή 1 Ιουλίου
Νέο Καρδίτσας 15.00 3ος Α’ Ομίλου-4ος Β’ Ομίλου (Γ3)
Νέο Καρδίτσας 17.30 4ος Α’ Ομίλου-3ος Β’ Ομίλου (Γ4)
Σάββατο 2 Ιουλίου
Νέο Καρδίτσας 11.00 Ηττημένος Γ3-Ηττημένος Γ4 (Θ. 7-8)
Νέο Καρδίτσας 13.30 Νικητής Γ3-Νικητής Γ4 (Θ. 5-6)
Νέο Καρδίτσας 16.00 1ος Α’ Ομίλου-2ος Β’ Ομίλου (Γ1)
Νέο Καρδίτσας 18.30 2ος Α’ Ομίλου-1ος Β’ Ομίλου (Γ2)
Κυριακή 3 Ιουλίου
Νέο Καρδίτσας 13.00 Ηττημένος Γ1-Ηττημένος Γ2 (θ. 3-4)
Νέο Καρδίτσας 15.30 Νικητής Γ1-Νικητής Γ2 (Τελικός)
ΤαΤα ρόστερ των ομάδων

ΔΕΚΑ

Νο Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημερ. γέννησης Θέση

7 Νικόλας Αμπαρκιόλας 1.95 5/7/2007 C

8 Άγγελος Κουρουτζίδης 1.80 15/7/2007 PG

9 Χάρης Κωνσταντινίδης 1.88 23/1/2007 F

10 Παναγιώτης Μεσσηνιώτης 1.86 12/8/2007 G

11 Γιώργος Στράντζαλης 1.86 12/5/2007 G

13 Φώτης Θεογιάννης 1.82 17/1/2006 G

14 Ανδρέας Πατρίκης 1.98 13/11/2006 F

15 Πασχάλης Πασχαλίδης 2.00 15/5/2006 C

16 Κων/ντινος Κολερδάς 1.80 6/7/2007 G

18 Ευριπίδης Πούντος 1.92 8/1/2006 F

21 Αλέξανδρος Ιωαννίδης 1.87 3/5/2007 G

24 Αριστείδης Καπαγερόπουλος 1.95 19/2/2006 C

25 Αναστάσης Σεκερτζής 1.92 25/2/2007 F

31 Λευτέρης Λιοτόπουλος 1.9 12/8/2006 PG

Προπονητής: Ιωσήφ Νικολαΐδης

Ηράκλειο ΟΑΑ

Νο Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημερ. γέννησης Θέση

4 Νικόλαος Μουλιανιτάκης 1.78 18/1/2006 G

5 Ιωάννης Σπινθουράκης 1.83 1/9/2006 G

6 Κωνσταντίνος Τζίκας 1.73 31/7/2006 G

7 Ιωάννης Τζώρτζης 1.92 4/1/2006 F

8 Ιωάννης Κανατάκης 1.85 28/3/2006 G

9 Φραντζέσκος Φίσκας 1.77 17/10/2006 G

10 Θεόδωρος Γενιτσαρίδης 1.88 7/2/2006 G

11 Γεώργιος Σαραντουλάκης 1.86 8/3/2006 F

12 Εμμανουήλ Μουτάφης 1.90 8/6/2007 F

13 Γεώργιος Τέιλορ 1.99 14/9/2006 F

14 Φαίδων Τσαγκαράκης 1.87 8/3/2007 G

15 Αλέξανδρος Μακράκης 1.75 16/4/2007 G

16 Κωνσταντίνος Σαβουλίδης 1.86 9/11/2006 G

17 Γεώργιος Κουγιουμτζής 2.00 8/7/2006 F

18 Λαοκράτης Βασιλάκης 1.95 7/5/2007 F

20 Αλέξανδρος Καλατζής 1.90 26/4/2006 F

Προπονητής: Γεώργιος Μακράκης

Βοηθός προπονητή: Νικόλαος Δελατόλας

Ηρακλής ΑΣ Κοζάνης

Νο Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημερ. γέννησης Θέση

4 Κωνσταντίνος Αργυρόπουλος 1.80 11/8/2006 PG

5 Κουζιάκης Λάζαρος-Δημήτριος 1.80 26/10/2006 G

6 Ευάγγελος Γκατζιούφας 1.90 16/4/2006 F

7 Κωνσταντίνος Κηπουρίδης 1.82 17/8/2006 G

8 Αστέριος Τοπάλης 1.91 20/3/2006 G

9 Ανδρέας Σακκούλας 1.90 20/1/2007 F

10 Λεωνίδας Πεγιάδης 1.83 8/2/2007 PG

11 Κωνσταντίνος Μητσιάνης 1.84 30/8/2006 G

12 Δημήτριος Φραντζής 1.96 20/1/2006 F

14 Γεώργιος Στιάπης 1.88 15/4/2006 F

16 Μιχαήλ Φαρμάκης 1.90 22/5/2007 C

17 Ραφαήλ-Νικόλαος Τσέπουρας 1.93 17/9/2007 C

Προπονητής: Μιχάλης Ασβεστάς

Ολυμπιακός ΣΦΠ

No Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημερ. Γέννησης Θέση

4 Γιώργος Μπουρνελές 1.89 4/3/2007 G

5 Απόστολος Νικολαΐδης 1.91 31/3/2006 G

6 Σπύρος Αγγελόπουλος 1.74 6/11/2006 G

7 Γιώργος Αρεστής 1.92 24/3/2007 F/C

8 Δημήτρης Ολύμπιος 1.97 22/2/2006 F/C

9 Μανώλης Πασαγιάννης 1.95 7/9/2006 G/F

10 Μάκης Χρυσοφάκης 1.85 12/5/2006 F/C

11 Γιώργος Σαλταρίκος 1.86 17/1/2006 G

12 Φίλιππος Σαπλαούρας 1.96 31/7/2006 G

13 Curro Segura 1.92 21/3/2006 G

14 Βενιαμίν Αμπόση 1.98 15/1/2006 G

15 Στράτος Παπασταύρου 1.99 15/5/2007 G

16 Ανδρέας Κονταράτος 1.91 11/5/2006 F

17 Ραφαήλ Λάτσης 1.96 24/5/2006 G

18 Γιάννης Γαλάνης 1.95 17/4/2006 F

Προπονητές: Νίκος Μπάρλος, Αντώνης Κουρμούλης

Παναθηναϊκός ΑΟ

No Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημερ. Γέννησης Θέση

5 Άγγελος Κωνσταντινίδης 1.84 26/3/2007 G

6 Δημήτρης Παπαδάκος 1.92 19/9/2007 F

7 Δημήτρης Ζερβός 1.85 24/1/2006 G

9 Νικόλας Ευαγγελίου 1.97 30/5/2006 F

10 Ανδρέας Κουστένης 1.90 4/2/2006 G

11 Νίκος Βοκοτόπουλος 1.83 10/9/2007 G

15 Βαγγέλης Αδαμόπουλος 2.05 23/5/2006 C

16 Σταμάτης Παπαγιαννακόπουλος 1.87 14/3/2006 G

17 Νεοκλής Αβδάλας 2.02 4/2/2006 G

18 Διονύσης Ρημαγμός 1.87 30/4/2006 G

20 Δημήτρης Αθανασόπουλος 1.87 17/8/2006 G

21 Ορέστης Βλάσσης 1.93 13/10/2006 G/F

24 Θοδωρής Παναγιωτόπουλος/Ανδριτσόπουλος 1.95 8/2/2006 F

28 Ιάσωνας Μπίνης 2.06 12/3/2007 C

30 Δημήτρης Ντάψης 2.06 15/6/2007 C

Προπονητής: Γιάννης Σιούτης

Προπονητής Β: Βασίλης Μπούντας

ΓΣ Περιστερίου

No Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημερ. Γέννησης Θέση

0 Ιάσωνας Καράγκουτης 1.93 20/8/2007 G

2 Νίκος Τζιάλας 1.84 2/11/2007 PG

7 Χρήστος Φούντας 1.78 3/10/2006 PG

8 Νίκος Πολίτης 1.87 17/11/2006 G

12 Γιάννης Μαραγκουδάκης 1.80 1/2/2006 PG

14 Νικηφόρος Πασχάλης 1.92 9/8/2006 F

16 Ηλίας Χριστοδουλάτος 2.00 20/3/2006 C

17 Ανδρέας Κολοβός 1.98 26/8/2006 C

21 Βασίλης Σταθόπουλος 1.89 4/2/2006 F

23 Βασίλης Παλληκαράς 1.94 14/2/2006 G

24 Παναγιώτης Παγώνης 2.02 30/6/2006 G

27 Μπάμπης Λιοσάτος 1.91 5/3/2007 G

29 Λευτέρης Χαβούτσας 2.03 21/2/2006 C

Προπονητής: Κώστας Σκουφάκης

Βοηθός προπονητή: Κατερίνα Δελή

ΑΣΠ Προμηθέας

Νο Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημερ. Γέννησης Θέση

4 Βασίλειος Βλάσσης 1.91 13/05/2006 PG

5 Ντανιέλ Πρίφτι 1.99 08/05/2006 C

6 Γρηγόρης Αναγνωστόπουλος 1.91 23/02/2006 SG

7 Ματίγια Στέβοβιτς 1.94 7/2/2007 SG

8 Φαίδωνας Χωματάς 1.95 16/5/2006 SF

9 Φίλιππος Τσίρος 1.81 18/8/2006 PG

10 Νικόλαος Σοϊλεμετζίδης 1.93 13/1/2006 PG

11 Νικόλαος Καούρης 1.85 2/11/2006 PG

12 Δημήτριος Μελεσσανάκης 1.88 3/11/2006 SF

13 Αθανάσιος Κονδύλης 1.90 20/7/2006 SF

14 Γρηγόρης Σταθόπουλος 1.92 20/3/2006 SF

15 Ελευθέριος Αποστόλου 1.97 18/10/2006 PF

16 Γεώργιος Αδαμόπουλος 1.97 16/3/2006 SF

17 Γρηγόρης Πρέκας 1.99 3/4/2006 PF

18 Ιωάννης Σαρρής 1.94 14/3/2006 C

19 Διονύσιος Ρουμελιώτης 1.98 25/7/2006 PF

21 Μάριος Καραγεωργόπουλος 1.86 28/1/2006 SF

Προπονητής: Βασίλειος Σκροπολίθας

Βοηθός προπονητή: Νικόλαος Τσεμπερλίδης

Ακαδημία Σχηματαρίου Πρωτέας

No Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημερ. γέννησης Θέση

1 Κωνσταντίνος Χαλατσής 1.89 1/6/2006 SG

3 Απόστολος Μπέτα 1.86 30/6/2006 PF

5 Αλβάρο Μπισούκου 1.85 8/6/2006 SF

7 Κωνσταντίνος Χαντζής 1.90 20/7/2006 PG

9 Αργύρης Ντανασής 1.82 15/7/2006 PF

10 Γιώργος Κατσιμήτρος 1.65 8/5/2007 G

13 Βασίλης Τσιώλης 1.75 20/12/2006 SG

16 Ιωάννης Βογγέλης 1.72 15/9/2006 PG

27 Σπύρος Ντανασής 1.67 5/3/2010 G

30 Ραφαήλ Σολωμονίδης 1.62 28/1/2009 G

58 Ευστάθιος Παλούκης 1.93 28/8/2006 F

72 Βασίλης Σεφέρης 1.75 25/7/2007 PF

77 Γιώργος Χαντζής 1.65 15/1/2009 G

Προπονητής: Ηλίας Χαντζής

Πανελλήνιο Κορασίδων

Το πρόγραμμα των αγώνων
Τρίτη 28 Ιουνίου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Τέντας
19.00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου
21.00 ΓΣ Εσπερίδες Καλλιθέας – ΑΟ Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Μεσσήνης
19.00 ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου – ΓΕ Άμιλλα 2000
21.00 Παναθλητικός ΑΕΣ – ΓΑΣ Ανδρογέας

Τετάρτη 29 Ιουνίου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Μεσσήνης
19.00 ΑΟ Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Παναθηναϊκός ΑΟ
21.00 ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου – ΓΣ Εσπερίδες Καλλιθέας
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Τέντας
19.00 ΓΑΣ Ανδρογέας – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου
21.00 ΓΕ Άμιλλα 2000 – Παναθλητικός ΑΕΣ
Πέμπτη 30 Ιουνίου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Τέντας
19.00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΓΣ Εσπερίδες Καλλιθέας
21.00 ΑΟ Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Μεσσήνης
19.00 ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου – Παναθλητικός ΑΕΣ
21.00 ΓΑΣ Ανδρογέας – ΓΕ Άμιλλα 2000
Παρασκευή 1 Ιουλίου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Μεσσήνης
15.00 3ος Α’ Ομίλου-4ος Β’ Ομίλου (Γ3)
17.30 4ος Α’ Ομίλου-3ος Β’ Ομίλου (Γ4)
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Τέντας
15.00 1ος Α’ Ομίλου-2ος Β’ Ομίλου (Γ1)
17.30 2ος Α’ Ομίλου-1ος Β’ Ομίλου (Γ2)
Σάββατο 2 Ιουλίου
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Μεσσήνης
10.00 Ηττημένος Γ3-Ηττημένος Γ4 (θ.7-8)
12.00 Νικητής Γ3-Νικητής Γ4 (θ.5-6)
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Τέντας
12.00 Ηττημένος Γ1-Ηττημένος Γ2 (θ. 3-4)
14.30 Νικητής Γ1-Νικητής Γ2 (Τελικός)
Τα ρόστερ των ομάδων
ΑΟ Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Αρ.Φανέλας Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημ.Γέννησης Θέση

4 Ειρήνη Χονδρού 1.66 16.06.2007 1
6 Φιλαρέτη Χιδεκίδου 1.83 15.02.2008 1
7 Ελένη Τσελιπιώτη 1.73 12.05.2006 2
9 Αντωνία Καράμπελα 1.78 24.01.2006 3-4
10 Μεγκούμ Οζέν 1.77 29.06.2006 3-4
11 Μαγδαληνή Βραχιόλογλου 1.62 26.06.2006 2
12 Ειρήνη Καραβούζη 1.72 28.10.2009 3-4
16 Ευδοκία Χρηστίδη 1.68 19.08.2008 2
17 Μαρία Πασναγίδου 1.79 24.03.2007 2
18 Λυδία Καραφυλλίδη 1.61 10.12.2008 2

Προπονητής: Μιχάλης Γιαβρίδης

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

Αρ.Φανέλας Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημ.Γέννησης Θέση

5 Αναστασία Ράπτη 1.71 25.10.2007 1
6 Αναστασία Πολύζου 1.70 18.02.2010 2
7 Κατερίνα Δραγατζίκη 1.74 08.06.2006 3
8 Έλενα Κωστοπούλου 1.69 27.09.2006 1
9 Μαριτίνα Νιφόρου 1.76 16.07.2008 2
11 Βασιλική Σιουμουρέκη 1.82 01.04.2006 1
12 Σμαράγδα Λογοδότη 1.80 23.01.2007 3-4
13 Δέσποινα Καραστάθη 1.75 23.12.2007 2
14 Μαρίνα Κοτοπούλη 1.78 29.09.2006 3
16 Λυδία Δαλαμάγκα 1.70 28.08.2006 2
17 Μαρία Φούτρα 1.67 01.12.2008 2
18 Κατερίνα Πολύζου 1.84 29.03.2007 5

Προπονήτρια: Ελένη Παπαθανασίου

ΓΑΣ Ανδρογέας

Αρ.Φανέλας Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημ.Γέννησης Θέση

4 Σοφία Καζάκη 1.66 20.11.2007 1-2
5 Ειρήνη Γαλανάκη 1.73 01.02.2007 1-2
6 Παρασκευή Κοσμαδάκη 1.75 10.07.2006 2-3
7 Σοφία Γιαπιτζόγλου 1.73 19.06.2006 1-2
8 Μαρκέλλα Ψαρρά 1.77 08.06.2007 3-4
9 Μελίτα Σταματάκη 1.61 24.01.2006 2-3
10 Δέσποινα Τζανετή 1.79 28.06.2006 3-4
11 Χρύσα Χαλεκάκη 1.77 07.08.2006 3-4
12 Έλενα Μηλιάρα 1.83 05.05.2006 4-5
13 Αθηνά Τσαγκαράκη 1.61 18.02.2006 2-3
15 Ελευθερία Βαρδαβά 1.75 29.09.2006 3-4
16 Χριστίνα Λιόντα 1.65 24.07.2008 2-3

Προπονητής: Μάνος Σηφομιχελάκης

ΓΕΑ Άμιλλα 2000

Αρ.Φανέλας Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημ.Γέννησης Θέση

4 Κατερίνα Μάγκλαρη 1.60 15.09.2009 1-2
5 Βασιλική Αρχοντάκου 1.72 30.07.2007 4
6 Ναταλία Στιβακτάκη 1.70 01.01.2008 4
7 Μαρίνα Μίχαλου 1.73 16.99.2006 2-3
8 Ελεάνδρα Πολυχρονοπούλου 1.65 04.03.2008 2-3
9 Ιωάννα Μάγκλαρη 1.75 29.07.2007 1-2
10 Αγγελική Κοκκώνη 1.70 22.06.2006 2
11 Ζωή Παναγιωτοπούλου 1.82 13.01.2006 2-3
12 Δήμητρα Βυτογιάννη 1.68 22.09.2008 2
13 Ιωάννα Κορακή 1.78 15.10.2007 4-5
14 Ιωάννα Παπαζαφειροπούλου 1.70 30.08.2006 1-2-3
15 Ντένια Κωνσταντινέα 1.80 08.11.2006 4-5
16 Ισμήνη Γιάννη 1.60 11.06.2009 3

Προπονητής: Θεόδωρος Τσουκαλάς

ΓΣ Εσπερίδες Καλλιθέας

Αρ.Φανέλας Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημ.Γέννησης Θέση

4 Νάγια Στολίγκα 1.73 03.03.2006 2
5 Ξένια Τζουνοπούλου 1.65 18.01.2007 1-2
6 Ειρήνη Συψή 1.71 12.05.2006 2
7 Ναταλία Αρσενιάδου 1.72 05.05.2006 1-2
8 Σύλια Βίγκα 1.79 07.10.2008 3-4
9 Αλεξία Μανωλοπούλου 1.84 25.01.2008 5
10 Νέλη Καρδιασμένου 1.75 30.06.2007 3-4
11 Κλαίρη Τσουρντού 1.80 27.04.2006 4-5
12 Αναστασία Μαλικούρη 1.71 02.11.2008 2-3
13 Δόμνα Σταθάτου 1.74 16.07.2006 3-4
14 Βασιλική Στεργίου 1.72 21.07.2007 1-2
15 Θάλεια Κωστοπούλου 1.68 25.11.2008 1-2
16 Όλγα Αγραφιώτη 1.66 24.02.2006 1

Προπονητής: Θανάσης Μπούτας

ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου

Αρ.Φανέλας Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημ.Γέννησης Θέση

0 Βασιλική Κατσούλη 1.62 05.05.2007 1
2 Ηλέκτρα Πολυχροπούλου Ηλέκτρα 1.82 13.07.2007 5
3 Ευαγγελία Μούκα 1.69 16.12.2006 5
4 Φωτεινή Εφραιμία Λινάρδου 1.67 02.05.2008 3
6 Λαραούρι Μαρ Ντιάθ Σεγούρα 1.78 10.07.2008 2-3
7 Χρυσηίδα Τσιρογιώργη 1.72 10.03.2006 3
8 Ειρήνη Μαρία Ανδρέου 1.78 21.02.2007 3-4
10 Δήμητρα Κατσούλη 1.62 05.05.2007 2
11 Ευθυμία Φουστέρη 1.61 17.01.2009 1
13 Ιωάννα Δημητρίου 1.65 18.12.2006 3
14 Ειρήνη Κατσούλη 1.62 05.05.2007 2
15 Χριστίνα Καλλιπολίτη 1.72 17.06.2006 3
16 Μαρίνα Κωνσταντίνα Κωνσταντοπούλου 1.79 11.05.2006 5
17 Χριστίνα Παπακώστα 1.66 27.01.2007 1.66
19 Φλώρα Δελημήτρου 1.73 23.10.2006 4
20 Ελευθερία Μαρία Ζαφείρη 1.72 07.01.2008 4

Προπονήτριες: Κατερίνα Ανδρεοπούλου, Γεωργία Μαυροειδή

Παναθηναϊκός ΑΟ

Αρ.Φανέλας Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημ.Γέννησης Θέση

4 Αγγελική Ζιάκα 1.83 08.03.2006 1-2
9 Αναστασία Μαντζιώρη 1.68 23.08.2008 2-3
10 Δανιέλλα Φελούρη 1.73 14.05.2006 1
11 Μαργαρίτα Μπάτσιου 1.82 19.05.2006 2-3
15 Δανάη Αλεξάνδρα Καπουρίτη 1.68 23.09.2006 2-3
16 Δήμητρα Μπαμπανίκα 1.68 20.09.2007 2-3
17 Σοφία Καμπάκα 1.79 07.12.2008 4-5
18 Μαρία Κεφάλα 1.82 18.02.2006 4-5
19 Χριστίνα Σπέντζου 1.74 08.05.2006 2-3
23 Μαρία Θεοδώρα Φραγκούλη 1.65 05.04.2006 1
30 Μαρία Σωφρονά 1.62 07.01.2008 1-2
34 Ελένη Κωστακοπούλου 1.61 14.12.2007 1-2
48 Αικατερίνη Υφαντοπούλου 1.78 06.08.2008 4-5
55 Βασιλεία Ρηγοπούλου 1.70 04.4.2007 2-3

Προπονητής: Γιώργος Τσεμπέρης

Παναθλητικός Συκεών

Αρ.Φανέλας Ονοματεπώνυμο Ύψος Ημ.Γέννησης Θέση

5 Βασίλεια Αποστολίδου 1.66 01.07.2007 1-2
6 Χριστίνα Αβραμίδου 1.76 17.12.2006 4
7 Ελένη Κοφινά 1.71 10.02.2006 1-2
9 Χριστίνα Αθανάτου 1.70 17.11.2006 2-3
10 Βασιλική Πρασσά 1.72 23.09.2006 3
11 Φωτεινή Σύρπα 1.81 21.02.2007 4-5
12 Μαρία Καρύδα 1.84 23.03.2006 5
13 Χριστίνα Παντώτη 1.69 21.05.2006 1-2
16 Θεοδώρα Τσινασλανίδου 1.78 01.04.2006 2-3
18 Δήμητρα Καμπερίδου 1.78 10.08.2006 2-3
19 Ζωή Κωνσταντινίδου 1.82 22.03.2006 4-5
20 Ευθυμία Στολτίδου 1.74 31.08.2006 4

Προπονητές: Θωμάς Λαζάρου, Κάλι Αποστολίδου

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την πηγή της είδησης.

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ