Αθλητικές μεταδόσεις: Νικς – Θάντερ το απόγευμα της Κυριακής, Elite League και Α1 Γυναικών, πού θα δείτε τα παιχνίδια

Από νωρίς το απόγευμα ξεκινάει η δράση στο NBA σήμερα (13/11, 19:00, Cosmote Sport 4) με τους Νικς να υποδέχονται στο Madison Square Garden τους Θάντερ του Αλεξέι Ποκουσέβσκι.

Το πρόγραμμα του NBA

  • Νικς – Θάντερ (13/11, 19:00, Cosmote Sport 4)
  • Καβαλίερς – Γουλς (14/11, 01:00, Cosmote Sport 4)
  • Γουίζαρντς – Μέμφις (14/11, 01:00)
  • Σίξερς – Τζαζ (14/11, 02:30)
  • Μπουλς – Νάγκετς (14/11, 03:00, Cosmote Sport 7)
  • Κινγκς – Γουόριορς (14/11, 04:00)
  • Λέικερς – Νετς (14/11, 04:30)

Το πρόγραμμα της Elite League

  • 15:00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Ερμής Σχηματαρίου (youtube.com/hellenicbf)
  • 17:00 Καβάλα-Αίας Ευόσμου (youtube.com/hellenicbf)

Το πρόγραμμα της Α1 Γυναικών

  • Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Β.-Νίκη Λευκάδας Κωνσταντινίδου-Κώτσου-Μακρόπουλος (Ηπιώτης)
  • ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-Εύνικος Ξενικάκης-Παζώλης-Νέδογλου (Δροσόπουλος)
  • Π. Γιαννακόπουλος 13.00 Παναθηναϊκός-Εσπερίδες Καλλιθέας Σπυρόπουλος-Κονταράτος-Τεφτίκης (Ορφανός) (paotv.gr)
  • Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθλητικός Γερακίνης-Κατωτικίδης-Δολγύρας (Καραδήμας)
  • Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου Στρέμπας-Μαρτινάκος-Χριστοδουλάκης (Ζώης)

Το πρόγραμμα της Β Εθνικής

  • Ληξουρίου 13.30 ΝΕΟ Ληξουρίου-Ηλυσιακός Λιότσιος-Καμήτσος-Ελ Ενύ (Κοκορδάτος)
  • ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πεύκη Σκαλτσής-Χριστινάκης-Καλογριάς (Ναλετάκης Παν.)

Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών

  • Α. Βαρίκας 14.00 Πανιώνιος-Ατρόμητος Πειραιά Καψαρίδης-Ιωάννου (Δραμεσιώτης)
  • Υμηττού 17.00 Αμύντας-Πορφύρας Σάλτας-Ραπτογιάννης (Σταματόπουλος)
  • Γ. Στεφανόπουλος 17.00 ΠκΑΟ Άμιλλα-Αθηναϊκός Παπαγεωργίου Δημ.-Ψύχας (Παππάς)
  • Κοζάνης 13.00 Λασσάνης-Απόλλων Πτ. Διαμαντής-Καννής (Βόντζας)
  • Νεάπολης 13.00 Ολύμπια Λάρισας-ΧΑΝΘ Πάνος-Μπούγλος Π. (Σταμάτης)
  • Ποταμουδιών 14.30 ΣΑΚ Αστέρας-Ιωάννινα ΣΚ Μπαράκου-Τογανίδου (Στουπίδης)
  • Ν. Ρύσιου 13.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Απόλλων Καλαμαριάς Κλεπουσνιώτου-Δώνης (Αργυρού)
  • Νεάπολης 14.00 Νεάπολη-Ασπίς 2001 Ξάνθης Δημούδης-Νικολαϊδης (Σιμητόπουλος Ι.)
  • Κατερίνης 14.00 ΑΓΕ Πιερίας-Πανσερραϊκός Πλιάκος-Θώμος (Σαμάλης)
  • Φιλύρου 15.00 Πυλαία-Πανόραμα Λαμπρέλλης-Τσαρδούλιας Χρ. (Πανταζής)
  • Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής 1908-Πάνθηρες Καβάλας Χατζηκώστας-Χάνος (Μοσχοτόγλου)

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την πηγή της είδησης.

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ